تاریخ انتشار خبر: 08 شهريور 1396 - ساعت 14:43:09
پس‌لرزه‌های انقلاب ایران در آنسوی مرزها در کتاب  «۵۷ ریشتر»

پس‌لرزه‌های انقلاب ایران در آنسوی مرزها در کتاب «۵۷ ریشتر»

کتاب «۵۷ ریشتر» بازتاب انقلاب اسلامی در آنسوی مرزهاست که انتشارات شهید کاظمی منتشر کرده است.

کتاب «57 ریشتر» با موضوع بازتاب انقلاب اسلامی ایران در آن سوی مرزها از سوی انتشارات شهید کاظمی منتشر شد.

کتاب «57 ریشتر» خاطراتی دسته اول از لحظات شنیده شدن پیروزی انقلاب و ادامه مبارزات در خارج از مرزها را روایت می­‌کند.

این کتاب در 7 فصل تنظیم شده است که مطالبی چون؛ فلسفه خمینی روز به روز در ترکیه گسترش می یابد؛ شعارهای انقلاب ایران در کوچه و بازار پاکستان؛ دیگر تصویر امام خمینی از تلویزیون شوروی پخش نشد؛ برق نیست ولی عکس امام و رهبری هست؛ تمجید استاد شافعی، از امام خمینی؛ آرم جمهوری اسلامی بالای مناره مسجد، کمک سرمایه داران اخوان المسلمین به ایران در تحریم ها؛ سنی انقلابی، امام خمینی را خلیفه الله نامید؛ تدریس زندگی نامه امام در جنوب یمن؛ بازتاب فتوای ارتداد سلمان رشدی در کشورهای مختلف؛ این انقلاب شیعی نبود؛ ماجرای مسلمان شدن رهبر مائوئیست های نروژ؛ شما توانسته اید ایمان را با کشورداری جمع کنید؛ سَلَفی که مدافع انقلاب اسلامی شد؛ پس از شهادت شهید رجایی در کشمیر چه گذشت؟ در آن از نگاه مخاطبان می‌گذرد.

«140 هزار نفر در شهر محاصره شده بودند و زندگی می­‌کردند. از یک مسیر صب العبور، با یک مصیبتی رفتیم آنجا. پنج تا جلیقه ضد گلوله داشتند. گفتند: شما ایرانی هستید، ما خیلی عشق و ارادات به شما داریم. این سه چهارتا جلیقه را شما بپوشید طوری نشوید»

کتاب «57 ریشتر» توسط مجله الکترونیکی اخوت تهیه و تنظیم و توسط انتشارات شهید کاظمی به چاپ رسیده است. کتاب «57 ریشتر» با قیمت 8 هزار تومان توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شده است.

به نقل از خبرگزاری فارس

نظرات شما
[کد امنیتی جدید]