تاریخ انتشار خبر: 25 مهر 1395 - ساعت 17:24:48
من دیگر ما

من دیگر ما

در مورد تربیت فرزند کتاب های زیادی به رشته تحریر در آمده اما مطالعه این اثر یک چشم انداز تازه‌ای را مقابل خانواده‌ها ایجاد می کند.

در مورد تربیت فرزند کتاب های زیادی به رشته تحریر در آمده، که هر کدام سبک و شیوه و روش خاص خود را دارا هستند. اما یکی از بهترین کتابهایی که در مورد تربیت فرزند نگاشته شده کتاب من دیگر ما اثر حجت الاسلام شیخ محسن عباسی ولدی است که تربیت را از دیدگاه قرآن و روایات بررسی کرده است.

مطالعه این اثر انسان را از سایر کتاب های تربیتی بی نیاز می‌کند و یک چشم انداز تازه‌ای را مقابل خانواده‌ها ایجاد می کند....

جلد۱: آنچه در این جلد میخوانید: مشکلات تربیت در دنیای امروز/ مبانی تربیت دینی/ نقش رفتار والدین در تربیت فرزند

جلد۲: آنچه در این جلد میخوانید: محبت و آثار آن در تربیت فرزند/ چرا محبت نمی کنیم؟/ دلایل اثر نکردن محبیت / شیوه های ابراز محبت.

جلد3: آنچه در این جلد میخوانید: آثار آزادی کودکان/ آثار محدودیت های بی جا/ چرا فرزندانمان را آزاد نمی گذاریم؟/ هنر آزاد گذاشتن کودک و هنر محدود کردن کودک می باشد.

جلد 4: آنچه در این کتاب می خوانید: رابطه بازی با محبت ورزی، چرا بازی بچه ها را جدی نمی گیریم؟، ویژگی های بازی مفید.

جلد5 : آنچه در این جلد می خوانید: - یادداشت پزشکان بر این کتاب - جایگاه نگاه در تربیت - پیامدهای جسمی تلویزیونی شدن - پیامدهای تربیتی تلویزیونی شدن - دلایل تلویزیونی شدن خانواده ها - برای پیشگیری و درمان تلویزیونی شدن چه کنیم.

نظرات شما
[کد امنیتی جدید]