تاریخ انتشار خبر: 04 مهر 1395 - ساعت 15:37:03
«راه و رسم دانشجویی» منتشر شد

«راه و رسم دانشجویی» منتشر شد

کتاب «راه و رسم دانشجویی» که داستان‌پردازی‌هایی از عالم دانشجویی به قلم زوج دانشجو است از سوی انتشارات شهید کاظمی منتشر شد.

کتاب «راه و رسم دانشجویی»، داستان پردازی ساده از عالم دانشجویی، به تازگی توسط نشر شهید کاظمی به چاپ رسیده است.

این کتاب در راستای ترویج سبک زندگی اسلامی در فضای دانشگاه و در بین دانشجویان، نوشته شده است. مولفین این کتاب یک زوج دانشجو هستند که محمدرضانجفی در مقطع دکتری و زهرا صادقی‌نیا در مقطع ارشد در حال تحصیل هستند.

از ویژگی‌های برجسته این کتاب، زبان ساده و قالب داستانی آن است که نوشتن آن، حدود 14 ماه به طول انجامیده است. در این کتاب شخصیت‌های مختلفی ترسیم شده‌اند که کمتر دانشجویی پیدا می‌شود که مصداق یکی از این شخصیت‌ها یا بخشی از آن نباشد.

اگر دانشجویان این کتاب را مطالعه کنند، از بسیاری از آسیب‌ها و تهدیدها در دوران دانشجویی خود در امان خواهند بود و می‌توانند در دوراهی‌های پیش رو به درستی تصمیم بگیرند.

این کتاب در قطع پالتویی با قیمت 4000 تومان به چاپ رسیده است، در این کتاب بیش از 320 نکته مشاوره‌ای در قالب داستان آورده شده و دانشگاه‌های مختلف می‌توانند جهت آشنایی هرچه بیشتر دانشجویان ورودی جدید با فرصت‌ها و تهدیدهای دوره دانشجویی، این کتاب را به دانشجویان پیشنهاد و یا هدیه کنند. همچنین آرایه‌های ادبی و ضرب‌المثل‌های مختلفی در کنار آیات و روایات به کار رفته است.

علاقه‌مندان به تهیه این کتاب می‌توانند آن را از فروشگاه اینترنتی «من و کتاب» خریداری کنند.

به نقل از خبرگزاری فارس

نظرات شما
[کد امنیتی جدید]