تاریخ انتشار خبر: 06 دي 1394 - ساعت 16:40:30
رایت کتاب زندگی مصور رهبری به ناشران بین‌المللی فروخته می‌شود

رایت کتاب زندگی مصور رهبری به ناشران بین‌المللی فروخته می‌شود

حامد کفاش، مدیر نشر سایان، گفت: رایت کتاب "روایتی از زندگی و زمانه حضرت آیت‌الله سید‌علی خامنه‌ای" به ناشران فرانسوی‌، عربی و انگلیسی به فروش خواهد رسید.

حامد کفاش، مدیر نشر سایان،با بیان اینکه ترجمه عربی، فرانسه  انگلیسی کتاب "روایتی از زندگی و زمانه حضرت آیت‌الله سید‌علی خامنه‌ای" را مدنظر داریم، گفت:  با ناشران خارجی برای فروش رایت کتاب رایزنی کرده ایم؛ چکیده‌ای از ترجمه عربی کتاب برای چند ناشر برجسته  لبنان ارسال شده و در حال مذاکره هستیم.

وی افزود: اولویت ما فروش رایت کتاب‌ است‌، اما در کنار آن ترجمه کتاب در داخل نیز انجام خواهد شد؛ اکنون نیز ترجمه‌های آزمایشگاهی در دست تولید است.

کفاش به ترجمه کتاب در داخل کشور هم اشاره کرد و افزود: اینکه کتاب در داخل ترجمه و بعد در کشورهای دیگر توزیع شود، شیوه موفقیت‌آمیزی نبوده است، بنابراین ما در وهله نخست به دنبال مذاکره با ناشران فرانسوی‌، عربی و انگلیسی برای رایت کتاب هستیم،‌ تا از این طریق کتاب ترجمه و به بازارهای جهانی راه پیدا کند.

کتاب "روایتی از زندگی و زمانه حضرت آیت‌الله سیدعلی خامنه‌ای" به کوشش جعفر شیرعلی‌نیا از سوی انتشارات سایان منتشر شد. این کتاب 75 سال از زندگی رهبر معظم انقلاب را که 25 سال آن مربوط به دوران رهبری ایشان است در بر می‌گیرد‌.

این کتاب در هزار صفحه روایتی از روزهای کودکی و مدرسه، روزهای مبارزه تا پیروزی انقلاب، روزهایی از دهه شصت، دوران ریاست‌جمهوری و سال‌های جنگ، از 25 سال رهبری از دولت سازندگی تا دولت اصلاحات و پس از آن تا امروز را در بر گرفته است‌، هم‌چنین در این کتاب روایتی از حوادث داخلی، منطقه‌ا‌ی و بین‌المللی آمده است و در واقع کتاب آمیزه‌ای از سیاست، تاریخ، اجتماع و

بنا به گفته شیرعلی نیا در این کتاب بالغ بر 1000 تصویر کار شده است،‌ تصاویری کمتر دیده و یا کمتر دیده شده از زندگی و زمانه رهبر معظم انقلاب، در این کتاب هم تصاویری از خود رهبر اتقلاب و هم تصاویری از دوران زندگی ایشان درج شده است.

به نقل از خبرگزاری نسیم

نظرات شما
[کد امنیتی جدید]