تاریخ انتشار خبر: 25 خرداد 1394 - ساعت 19:22:15
«عماد فردا» سه کتاب تازه دفاع مقدس را در ماه مبارک رمضان رونمایی می‌کند

«عماد فردا» سه کتاب تازه دفاع مقدس را در ماه مبارک رمضان رونمایی می‌کند

نتشارات «عماد فردا» سه کتاب تازه حوزه دفاع مقدس را در ماه مبارک رمضان رونمایی خواهد کرد. «غرش رعد»، «دکتر، بدو» و «آستانه» نام تازه‌های نشر عماد فرداست.

 

حمیدرضا جعفری، مدیر روابط عمومی انتشارات عماد فردا گفت: تصمیم داریم از سه کتاب در ماه مبارک رمضان 1394 رونمایی کنیم.

وی از کتاب «غرش رعد» به عنوان یکی از این آثار یاد کرد و گفت: این کتاب که دومین نوشته محمد معما است، به زندگینامه سرتیپ عبد‌الحمید نجفی از خلبانان دوران دفاع مقدس از دوران کودکی تا کنون می‌پردازد.

به گفته مدیر روابط عمومی انتشارات عماد فردا، خلبان نجفی بعد از خلبان شهید اردستانی، رکورددار پرواز با اف 5 است. این کتاب در نمایشگاه کتاب بیست و هشتم با استقبال خلبانان ارتش مواجه شد و با وجود انتشار شمارگان محدود از آن 200 نسخه آن به فروش رفت.

وی با بیان این که کتاب «دکتر، بدو» هم در ماه رمضان رونمایی خواهد شد، افزود: این کتاب خاطرات خود‌نوشت امیرسرتیپ غلامحسین دربندی است که از گروه امداد گران بود. به دلیل این‌که نخستین جمله پس از تهاجم‌های عراق به جبهه ایران «دکتر، بدو» بود، نام کتاب را همین انتخاب کردیم.

جعفری از رونمایی نخستین مجموعه شعر این انتشارات در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: این کتاب با نام «آستانه» در بردارنده 15 شعر آیینی در رثای ائمه اطهار و شماری شعر انقلابی، سروده محمد غفاری است که در بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، مورد پسند شاعرانی چون دکتر اسماعیل آذر، ناصر فیض، میلاد احسانپور و... قرار گرفته بود.

وی با اشاره به کتاب «سمندر» نوشته م‍ص‍طف‍ی‌ ج‍م‍ش‍ی‍دی‌ گفت: این کتاب در اختیار برخی منتقدان ادبی و سینمایی قرار گرفته است و احتمالا تا پیش از ماه مبارک رمضان بررسی خواهد شد.

به نقل از ایبنا

 

نظرات شما
[کد امنیتی جدید]