تاریخ انتشار خبر: 13 اسفند 1393 - ساعت 03:25:26
کتاب «فاطمه نگین جهان و جنان» به چاپ دوم رسید.

کتاب «فاطمه نگین جهان و جنان» به چاپ دوم رسید.

همزمان با سالروز وفات حضرت زهرا (س) مؤسسه شهیداحمد کاظمی کتاب «فاطمه نگین جهان و جنان» را با موضوع حضرت فاطمه زهرا (س) در کتب تفسیری، حدیثی و تاریخی اهل سنت برای دومین بار در قطع رقعی در 280 صفحه و با قیمت 8500 تومان تجدید چاپ و روانه بازار نشر کرده است.

همزمان با سالروز وفات حضرت زهرا (س) مؤسسه شهیداحمد کاظمی کتاب «فاطمه نگین جهان و جنان» را با موضوع حضرت فاطمه زهرا (س) در کتب تفسیری، حدیثی و تاریخی اهل سنت برای دومین بار تجدید چاپ و روانه بازار نشر کرده است.

حضرت فاطمه زهرا (س) در کتاب‌های تفسیری، حدیثی و تاریخی اهل سنت، جایگاه جلیل و جامعی دارد،  در فصل اول این کتاب، با بهره‌گیری از تفاسیر قدیمی اهل سنت، بیش از صد آیه قرآن را که درباره آن حضرت نازل شده، آورده شده است. 

در فصل دوم، به زندگی آن بانوی بی‌بدیل و حوادث پس از ارتحال رسول‌‌ الله (ص) از منابع دست ‌اول اهل‌ سنت پرداخته‌ شده است؛ در فصل سوم، این پرسش پاسخ داده شده است که چرا سید مظلومان، امیر مؤمنان (ع) هنگام حمله به خانه‌اش سکوت اختیار کرد؟

بر مبنای این گزارش، کتاب «فاطمه نگین جهان و جنان» به نویسندگی استاد «محمدرضا رمزی اوحدی» در قطع رقعی در 280 صفحه و با قیمت 8500 تومان منتشر  و روانه بازار نشر شده است. 

 

 

به نقل از خبرگزاری فارس 

 

نظرات شما
[کد امنیتی جدید]