تاریخ انتشار خبر: 08 آذر 1393 - ساعت 07:36:22
از سوی انتشارات کتابستان معرفت؛ «پنجره چوبی» روانه بازار کتاب شد.

از سوی انتشارات کتابستان معرفت؛ «پنجره چوبی» روانه بازار کتاب شد.

حجت‌الاسلام جوکار مدیر انتشارات کتابستان معرفت به چاپ جدید کتاب «پنجره چوبی» نوشته فهیمه پرورش اشاره کردکتاب «پنجره چوبی» در شمارگان 1100 نسخه و در 360 صفحه با قیمت 14500 تومان از سوی انتشارات کتابستان معرفت روانه بازار نشر شده است.

حجت‌الاسلام جوکار مدیر انتشارات کتابستان معرفت به چاپ جدید کتاب «پنجره چوبی» نوشته فهیمه پرورش اشاره کرد و گفت: کتاب «پنجره چوبی» نوشته فهمیه پرورش که پیش از این توسط ناشر دیگری چاپ شده بود ولی مورد استقبال قرار نگرفته بود، این بار از سوی انتشارات کتابستان معرفت با طراحی جلد جدید روانه بازار شده است.

وی افزود: داستان بلند «پنجره چوبی»، از وقایع تاریخی پیش از انقلاب آغاز می‌شود و در ادامه به روایت دوران جنگ تحمیلی عراق علیه ایران می‌پردازد و ماجرا‌های آن تا سال 65 ادامه پیدا می‌کند. تمام این وقایع در قالب یک داستان عاشقانه و تاثیری که انقلاب بر افراد می‌گذارد بیان شده است. قصه به سرگذشت دختری در قبل از انقلاب باز می‌گردد که به پسری علاقه‌مند می‌شود که آن پسر از مبارزین و انقلابیون است و این علاقه وی را به جریان مبارزات سوق داده و همراه و هم‌پای پسر می‌کند.

جوکار یادآور شد: یکی از سیاست‌های انتشارات کتابستان معرفت احیای کتاب‌هایی است که کمتر مورد توجه قرار گرفته و دیده نشده است. از همین رو کتاب «پنجره چوبی» که پیش از این منتشر شده بود ولی به دلایلی در بازار با اقبال مواجه نشده بود مجدد وارد چرخه نشر شده تا جامعه از آنها استفاده کنند. کتاب‌هایی نظیر «رویای نیمه شب»، «رُنج»، «سرریزون» و ... از جمله این عناوین هستند.

وی در پایان گفت: کتاب «پنجره چوبی» در شمارگان 1100 نسخه و در 360 صفحه با قیمت 14500 تومان از سوی انتشارات کتابستان معرفت روانه بازار نشر شده است.

 

 

به نقل از خبرگزاری فارس

 

نظرات شما
[کد امنیتی جدید]