تاریخ انتشار خبر: 13 ارديبهشت 1393 - ساعت 02:58:13
کتاب مسجد پروانه‌ها منتشر شد.

کتاب مسجد پروانه‌ها منتشر شد.

کتاب مسجد پروانه‌ها نوشته جی. ویلو ویلسون و ترجمه محسن بدره در 296 صفحه از سوی نشر آرما منتشر شد.این کتاب در 1000 نسخه با قیمت دوازده هزار تومان بدر اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.

 

کتاب مسجد پروانه‌ها نوشته جی. ویلو ویلسون و ترجمه محسن بدره در 296 صفحه از سوی نشر آرما منتشر شد.

ویلو، که در این کتاب شرحی واقعی از حکایت آشنایی‌اش با آئین مسلمانی، سفرش به مصر، مسلمان شدن، عاشق شدن، ازدواج و بخشی از کارهای حرفه‌ای‌اش را می‌خوانیم، روزنامه‌نگار و نویسنده چندین کتاب طنز و رمان و ...است. ویلو که به عنوان یک دختر آمریکایی ظاهرا تا ته خط خیلی از چیزها را رفته، پس از زیر و بم‌های اعتقادی که برایش درباره ایمان و مسیحیت، اسلام و ... پیش می آید، مدت‌ها در برابر مسلمان شدن مقاومت می‌کند و عاقبت هم بهتر است بگوییم، مسلمانی او را می‌شود.

توصیف‌های ویلسون از تجربه‌های زیسته خودش در مصر، می‌تواند شناختی لطیف و رباینده از قشربندی اقتصادی-اجتماعی، فرهنگ سیاسی و فرهنگ دینی جامعه کنونی مصر به ما ایرانی‌ها بدهد. این داستان واقعی خیلی چیزهای دیگر دارد؛ سفرش به ایران، رویایی که از امام حسین(ع) می‌بیند، قبل از این‌که وصفی درباره او بشنود، و با این‌که به قول خودش مسلمان سنی است و از تشیع اطلاعی ندارد، و ...

این کتاب در 1000 نسخه با قیمت  دوازده هزار تومان بدر اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است. 

 

 

 

 

 

 

نظرات شما
[کد امنیتی جدید]