تاریخ انتشار خبر: 11 ارديبهشت 1393 - ساعت 22:07:11
ارایه سیر مطالعاتی در سالن یاس بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

ارایه سیر مطالعاتی در سالن یاس بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

به گزارش کتابستان، سالن یاس، با رویکرد ارایه کارنامه نشر سال 1392 در بیست‌و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب حضور جدی پیدا کرده است.حضور برخی از پایگاه‌های اینترنتی مرتبط با حوزه کتاب، برگزاری نشست‌های تخصصی با موضوع نشر و تصاویر برخی از چهره‌ها و شخصیت‌ها از دیگر برنامه‌های این سالن است.

به گزارش کتابستان، سالن یاس، با  رویکرد ارایه کارنامه نشر سال 1392 در بیست‌و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب حضور جدی پیدا کرده است.

این سالن که برای اولین بار در بیست‌وپنجمین نمایشگاه کتاب برپا شده بود امسال برای دومین بار با برنامه‌های بیشتر حضور پیدا کرده و قصد معرفی کتاب‌های ارزشی و سودمند به بازدیدکنندگان را دارد.

علوم حدیث و علوم قرآنی، هنر، اخلاق، تاریخ، عقاید، علوم اجتماعی، روانشناسی، رمان و ادبیات، کودک و نوجوان، دفاع مقدس و فلسفه و عرفان از بخش‌هایی است که با حضور کارشناسان کتاب‌های مرتبط با این موضوعات مورد معرفی قرار می‌گیرد.

در کنار کارنامه نشر سال 92 بخشی مستقل برای ارایه سیر مطالعاتی قرار داده شده که کارشناسان مربوطه همراه با توضیح و بروشور سیر را برای مراجعه‌کنندکان تبیین می‌کنند که می‌توان گفت این بخش بهترین راهنما برای کسب اطلاع از کتاب‌های مفید در یک موضوع خاص می‌باشد و به طور مثال در موضوع عقاید بیش از صد کتاب را برای مخاطبان معرفی می‌شود.

علاقه‌مندان توصیه می‌شود قبل از خرید کتاب در این سالن حضور پیدا کرده و با توجه به مشورت‌های کارشناسان و بر اساس سیرهای مطالعاتی کتاب خریداری کنند تا در وقت، هزینه صرفه‌جویی و از آفت‌های کتاب‌های غیر مناسب در امان باشند.

حضور برخی از پایگاه‌های اینترنتی مرتبط با حوزه کتاب، برگزاری نشست‌های تخصصی با موضوع نشر و تصاویر برخی از چهره‌ها و شخصیت‌ها از دیگر برنامه‌های این سالن است.

 

نظرات شما
[کد امنیتی جدید]