تاریخ انتشار خبر: 04 ارديبهشت 1393 - ساعت 00:22:51
چند خبر کوتاه از نمایشگاه بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب

چند خبر کوتاه از نمایشگاه بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب

* بررسی «ممیزی از دیدگاه رهبر انقلاب» در نمایشگاه کتاب*ثبت نام دانشجویان و طلاب برای دریافت بن کتاب دو روز دیگر تمدید شد*از حضور ناشرانی که آثار بی کیفیت تولید می‌کنند؛ جلوگیر کنند.

* بررسی «ممیزی از دیدگاه رهبر انقلاب» در نمایشگاه کتاب

سرای اهل قلم در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران میزبان 62 نشست تخصصی است که در این ایام با حضور کارشناسان و اساتید فن برگزار می‌شود. کارگروه ویژه اندیشه های راهبردی مقام معظم رهبری در حوزه کتاب وابسته به خانه کتاب نیز قصد دارد در روز دوازدهم اردیبهشت ماه نشستی تخصصی با موضوع «ممیزی کتاب از دیدگاه مقام معظم رهبری» را برگزار کند.

حسین پاینده، محمدسرشار، مسعود معینی‌پور و نجفعلی میرزایی میهمانان این برنامه هستند.

به نقل از خبرگزاری تسنیم

*ثبتنام دانشجویان و طلاب برای دریافت بن کتاب دو روز دیگر تمدید شد

نیکنام حسین پور مدیر کمیته رفاهی بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از آغاز ثبت نام مجدد دانشجویان و طلاب برای دریافت بن کارت اعتباری خرید کتاب خبر داد و گفت: این گروه از متقاضیان می‌توانند تا پایان 5 اردیبهشت ماه برای ثبت نام به سایت tibf.netمراجعه کنند.

وی خاطرنشان کرد: متقاضیانی که در دو روز آینده ثبت نام می‌کنند حتما سعی کنند که شهرهای قم، تهران و کرج را به عنوان محل دریافت بن کارت‌ها اعتباری خود تعیین کنند زیرا امکان ارسال کارت‌های اعتباری به مناطق دور دست امکان پذیر نیست. 

*از حضور ناشرانی که آثار بی کیفیت تولید می‌کنند؛ جلوگیر کنند.

 سماعیل امینی، از شاعران گفت: بهتر است در دراز مدت صلاحیت و مجوز برخی ناشران بررسی شود و از حضور ناشرانی که آثار بی کیفیت تولید می‌کنند در نمایشگاه جلوگیری کرد.                                                              

فروش برخی کتب بی ارزش در شان نمایشگاه کتاب نیست

گفتنی است، بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از روز دهم اردیبهشت ماه به مدت ده روز در مصلی امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

 

 

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نمایشگاه کتاب 

 

نظرات شما
[کد امنیتی جدید]