تاریخ انتشار خبر: 02 دي 1392 - ساعت 23:05:56
«خانواده و تربیت مهدوی» به چاپ هشتم رسید

«خانواده و تربیت مهدوی» به چاپ هشتم رسید

کتاب «خانواده و تربیت مهدوی» نوشته حجج‌الاسلام و المسلمین مرتضی آقاتهرانی و محمدباقر حیدری کاشانی به چاپ هشتم رسید.به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مجمع ناشران انقلاب اسلامی این کتاب ضمن بررسی سیمای خانواده در نظام هستی، سیره نبوی و در آخرالزمان، به نقش خانواده و بسط اهمیت خانواده در تربیت فرزندان می پردازد.

کتاب «خانواده و تربیت مهدوی» نوشته حجج‌الاسلام و المسلمین مرتضی آقاتهرانی و محمدباقر حیدری کاشانی به چاپ هشتم رسید.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مجمع ناشران انقلاب اسلامی «منانشر»، این کتاب ضمن بررسی سیمای خانواده در نظام هستی، سیره نبوی و در آخرالزمان، به نقش خانواده و بسط اهمیت خانواده در تربیت فرزندان و به بیان راهکارهای تربیت نسلی مهدی یاور و منتظر می‏پردازد.
بررسی جایگاه خانواده در سیره نبوی، دکترین تربیتی مهدویت، عوامل تاثیرگذار در فرآیند تربیت مهدوی، انتخاب همسر مهدوی، تقاضای فرزند مهدوی، مراقبت های دوران جنینی، دوران عشق آفرینی و نوجوانی و شیوه‌های تربیت، خدا محوری و موحدپروری و انتخاب الگوهای خانوادگی، همه از موضوعاتی است که در این کتاب به آن پرداخته شده است.
خانواده و تربیت مهدوی، پژوهشی است در عرصه علوم تربیتی و معارف مهدوی، برای خانواده‌هایی که دغدغه یک تربیت سالم اسلامی برای فرزندانشان را در سر می‌پرورانند؛ فرزندانی که عشق به دین و مهدویت در نهاد پاکشان بروز و ظهور یابد.
گفتنی است این اثر از سوی نشر عماد به چاپ هشتم رسیده است.
علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب می‌توانند با شماره 02537839406 تماس بگیرند یا به سایت کتابستان به آدرس http://www.ketabestan.ir مراجعه کنند.

 

نظرات شما
[کد امنیتی جدید]