تاریخ انتشار خبر: 24 شهريور 1392 - ساعت 23:35:27
رونمایی از 5 عنوان کتاب در هفته دفاع مقدس

رونمایی از 5 عنوان کتاب در هفته دفاع مقدس

مرکز اسناد انقلاب اسلامی در هفته گرامیداشت دفاع مقدس از پنج عنوان کتاب رونمایی خواهد کرد.این مراسم دوشنبه (یکم مهرماه) از ساعت 15 تا 17 با حضور شخصیت‌های کشوری و لشکری از ارتش و سپاه جمهوری اسلامی ایران در تالار اجتماعات فرهنگسرای اندیشه برگزار خواهد شد.

مرکز اسناد انقلاب اسلامی در هفته گرامیداشت دفاع مقدس از پنج عنوان کتاب رونمایی خواهد کرد.

دفاع مقدس منبع سرشار و پایان‏ناپذیری برای خلق آثار هنری برتر و متعهد است. اگر بخواهیم صحنه‏های به یاد ماندنی جنگ و دفاع مقدس برای تمام نسل‏ها و عصرها ماندگار بماند باید آن رشادت‏ها، شهادت‏ها و جانبازی‏ها را در قالب‏های مختلف هنری درآوریم. 

نسل‏های بعد باید بدانند که برای حفظ این سرزمین چه عزیزانی جان و مال خویش را در طبق اخلاص نهاده‏اند و این مهم میسر نمی‏شود مگر این‌که درباره جنگ، حوادث و واقعیت‌ها کتاب‌، شعرهای پرمحتوا و داستان‏های پرشور و پرجاذبه ارایه شود.

در این راستا موسسه فرهنگی هنری و انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی تصمیم دارد در هفته دفاع مقدس از پنج عنوان کتاب تازه منتشر شده خود رونمایی کند. 

جلدهای بیست‌ویکم و بیست‌ودوم کتاب «تقویم تاریخ دفاع مقدس»، «آتش در آب»، «بهشت معصوم» و «عملیات مرصاد با سرگذشت منافقین» عناوین این کتاب‌ها را تشکیل می‌دهند. 
این مراسم دوشنبه (یکم مهرماه) از ساعت 15 تا 17 با حضور شخصیت‌های کشوری و لشکری از ارتش و سپاه جمهوری اسلامی ایران در تالار اجتماعات فرهنگسرای اندیشه برگزار خواهد شد.

 

 

منبع:ایبنا

 

نظرات شما
[کد امنیتی جدید]