تاریخ انتشار خبر: 23 مرداد 1392 - ساعت 23:28:03
چاپ دوم کتاب «آسمان مال من بود» در راه است

چاپ دوم کتاب «آسمان مال من بود» در راه است

دومین چاپ كتاب «آسمان مال من بود» که به خاطرات سرهنگ صمدعلی بالازاده تعلق دارد بزودی توسط انتشارات سوره مهر منتشر می‌شود.ساسان ناطق تدوین‌گر این اثر خاطرات این خلبان غیور نیروی ‌هوایی را در سیزده فصل به نگارش درآورده است.

دومین چاپ كتاب «آسمان مال من بود» که به خاطرات سرهنگ صمدعلی بالازاده تعلق دارد بزودی توسط انتشارات سوره مهر منتشر می‌شود.

 

 

ساسان ناطق تدوین‌گر این اثر خاطرات این خلبان غیور نیروی ‌هوایی را در سیزده فصل به نگارش درآورده است.

 

 

ساسان ناطق درباره این کتاب گفت: خاطرات روايت شده در كتاب «آسمان مال من بود» حاصل ۳۰ ساعت مصاحبه با این خلبان دوران جنگ تحمیلی است که علاوه بر روز‌هاي حضور علي‌بالازاده در جنگ تحميلي عراق عليه ايران به دوران نوجواني وي و روزهاي انقلاب پيوند مي‌خورد همچنین خاطرات وی از گرفتن نشان شجاعت و ديدار با امام خميني (ره) و مقام معظم رهبري نيز در این اثر روایت شده است.

 

 

‌گفتنی است صمدعلی بالازاده در دوران خدمتش ۸۵۰ پرواز انجام داد كه ۱۲۱ پرواز در عمليات‌هاي برون‌مرزي و پشتيباني هوايي بوده است. وي در دي ماه سال ۱۳۷۴ بازنشسته شد. علي‌بالازاده از دوستان نزديك خلبانان شهيد، عباس بابايي و مصطفي اردستاني بوده و به همين دليل خاطرات وي به گونه‌اي با خاطرات اين دو شهيد عجين شده است.

 

 

كتاب «آسمان مال من بود» تولید دفتر ادبیات و هنر مقاومت حوزه هنری است که در ۲۹۷ صفحه، قطع رقعی و در تیراژ ۲۵۰۰ جلد از سوي انتشارات سوره مهر به چاپ دوم خواهد رسید.

 

 

منبع:سوره مهر

 

نظرات شما
[کد امنیتی جدید]