تاریخ انتشار خبر: 11 خرداد 1392 - ساعت 08:36:03
فاضل نظری کی و کجا؟

فاضل نظری کی و کجا؟


به گزارش پایگاه اینترنتی کتابستان فاضل نظری شاعر جوان کشورمان، یکشنبه 12/3/92با حضور در شهر کتاب مرکزی با مخاطبان خود دیدار می کند و اشعاری از مجموعه شعرهای خود را می خواند.

به گزارش پایگاه اینترنتی کتابستان فاضل نظری شاعر جوان کشورمان، یکشنبه 12/3/92با حضور در شهر کتاب مرکزی با مخاطبان خود دیدار می کند و اشعاری از مجموعه شعرهای خود را  می خواند.

 

 

 فاضل نظری، فارغ التحصیل معارف اسلامی و مدیریت از دانشگاه امام صادق (ع) است تا کنون از این شاعر، چهار مجموعه شعر «اقلیت» ، «گریه‌های امپراطور» ، «آن‌ها» و «ضد» توسط انتشارات سوره مهر به چاپ رسیده که هر کدام از این مجموعه‌ها به دلیل استقبال فراوان چندین بار تجدید چاپ شده‌اند. سه مجموعه اول از مجموعه‌های شعری او توسط انتشارات سوره مهر در یک بسته‌بندی مجزا تحت عنوان «سه‌گانه شعری فاضل نظری» ارائه شده‌است.

 

 

همچنین لازم به ذکر است که نظری علاوه بر ریاست حوزه هنری استان تهران، عضو شورای عالی شعر مرکز موسیقی و سرود نیز بوده و در دانشگاه نیز تدریس می‌کند. إز او به عنوان شاعر جریان ساز در دهه هشتاد و همچنین پرمخاطب ترین شاعر به انتخاب مردم تجلیل به عمل آمده است. برخی آثار او در کشورهای فارسی زبان منتشر شده است. همچنین گزیده اشعار وی در دو قطع رقعی و جیبی به همراه مقدمه ای در باره غزل به قلم او در انتشارات مروارید منتشر شده است.

 

 

 کتاب «ضد» نیز جدیدترین اثر وی است که تنها کتاب خریداری شده توسط مقام معظم رهبری در نمایشگاه کتاب امسال بود.

 

 

 

 

نظرات شما
[کد امنیتی جدید]