تاریخ انتشار خبر: 28 بهمن 1391 - ساعت 02:47:07
عطر عطش 

عطر عطش 

اين مجموعه دربرگيرنده 84 داستان «كوتاه كوتاه» است.آنچه در مرور اغلب داستان‌هاي اين مجموعه درمي‌يابيم، علاقه جواناني است كه با خلق قالب‌هايي متنوع‌تر محتوايي و تحليل مضامين اين واقعه از زواياي مختلف، درصددند تا دلبستگي خود را با انديشه‌هاي دروني‌تر به مخاطبان ارايه كنند.

عطر عطش

سارا عرفانی

سوره مهر

اين مجموعه دربرگيرنده 84 داستان «كوتاه كوتاه» است كه به كوشش سارا عرفاني گردآوري شده‌اند.

 

آنچه در مرور اغلب داستان‌هاي اين مجموعه درمي‌يابيم، علاقه جواناني است كه با خلق قالب‌هايي متنوع‌تر محتوايي و تحليل مضامين اين واقعه از زواياي مختلف، درصددند تا دلبستگي خود را با انديشه‌هاي دروني‌تر به مخاطبان ارايه كنند.

 

 

تاملي دقيق در مضمون مورد نظر همراه با سادگي زبان و رواني لحن داستاني از ديگر اختصاصات داستان‌هاي اين كتاب به شمار مي‌آيند.

 

 

داستان «بلندي» اين‌گونه نوشته شده است: «من از اين بالا همه جا را مي‌بينم. من از اينجا... همه آدم‌ها و اسب‌ها را مي‌بينم. چقدر آدم!...چقدر اسب..! من از اين بالا حتي روردخانه‌اي را مي‌بينم. چقدر آب!كاش كسي جرعه اي آب به من بدهد..تا كنون پدر مرا روي دست‌هايش بلند نكرده بود؛ نمي‌دانم اكنون چرا اين كار را كرده... من از اين بالا كسي را مي‌بينم كه تيري سه شعبه به گمانم گذاشته و به سوي ما نشانه رفته است. من...»

 

«عباس بچه‌ها»، «محبوبه شب»، «حسرت»، «اميد»، «دعوت»، «فرصت»، «روشنايي شب»، و «سفارش»، نام برخي از داستان‌هاي اين كتابند

 

 

 

 

 

نظرات شما
[کد امنیتی جدید]