معرفی کتاب
 • جوان در چشم و دل پیامبر

  جوان در چشم و دل پیامبر

  آنچه که در این کتاب می‌خوانید گوشه‌ای از سیره آن حضرت در برخورد با جوانان می‌باشد که می‌تواند الگویی برای همه خانواده‌های ایرانی الخصوص جوانان باشد.


 • معرفی کتاب «تولد دوباره»

  معرفی کتاب «تولد دوباره»

  «تولد دوباره»، مجموعه داستان‌هاي شهيد آمنه (بنت الهدي) صدر است كه خود، از دو خانواده جليل (آيت الله سيد حيدر صدر و آيت الله شيخ محمدرضا آل ياسين) برخاسته و از هر دو وارستگي و فرزانگي به ارث برده است.

 • معرفی منشـور فـرهنـگ از دیدگاه امام خمینی(ره)

  معرفی منشـور فـرهنـگ از دیدگاه امام خمینی(ره)

  کتاب حاضر که با عنوان « منشور فرهنگ از نگاه امام خمینی ( ره ) » تقدیم می شود، سعی دارد مقید به فرمایشات امام راحل، مخاطبین را با محورهای اصلی در شناخت موضوعات فرهنگی انقلاب آشنا نماید.

 • «کانال مهتاب»کانالی به ادبیات دفاع مقدس

  «کانال مهتاب»کانالی به ادبیات دفاع مقدس

  این اثرحال و هوای صمیمی سال های جنگ، لحظات ناب و فرهنگ ناب جبهه را در خود جای داده است.

 • اتول نامه

  اتول نامه

  «اُتول‌نامه»یا «فرهنگ ماشین‌نوشته‌ها» عنوان کتابی است که نوشته‌ها، شعرها و سروده‌های عامیانه‌ای را که پشت و پیش اتومبیل‌ها نوشته می‌شوند، دربر می‌گیرد و برای هر یک توضیح و تفسیر و گاه تصویری ارائه می‌دهد.

 • غروب بود وتو بودی

  غروب بود وتو بودی

  چرخه عجیبی است! معصومیت محکوم درختان، برگ‌ها و گیاهان. نه، هیچ‌کس محکوم نیست. متهم نگاه ماست. درخت عریان، برگ‌های ریزان، داس باغبان... همه آیینه‌های روشن آفرینش‌اند. همه تصویرهایی از یک حقیقت، از حقیقت یگانه.

 • از خود تا خدا

  از خود تا خدا

  اين اثر ارزشمند مي كوشد تا حديث "من عرف نفسه فقد عرف ربّه" را در محور هاي گوناگون به اثبات برساند و هم چنين خط بطلاني بر عقيده ي عدم شناخت خود و خدا بكشد.

 • معرفی کتاب لذت حضور

  معرفی کتاب لذت حضور

  کتاب «لذت حضور»با ارائه ی راهکارهایی عملی در زمینه ی ایجاد حضور قلب در عبادات و تبیین روش های تقویت حضور روحانی انسان در پیش گاه حضرت حق در اثنای عبادات به ویژه نماز، بر آن است تا ما را لذت حضور بچشاند.

 • کتاب خانواده و تربیت مهدوی

  کتاب خانواده و تربیت مهدوی

  کتاب «خانواده و تربیت مهدوی»به معرفی الگویی کامل و کارآمد یعنی امام عصر(عج) به عنوان کامل ترین و تربیت یافته ترین انسان عصر معاصر می پردازد.

 • کتاب بررسی های اسلامی

  کتاب بررسی های اسلامی

  این مجموعه پس از مدت‌هاتوسط انتشارات بوستان کتاب در دو جلد به چاپ رسیده است. جلد اول در بردارنده مسائلی پیرامون اسلام‏ شناسى، امامت و تشیع، مسائل قرآنى، مقام و موقعیت زن در اسلام است و جلد دوم به مسائل فلسفى، مسأله آفرینش و رستاخیز، مسائل اجتماعى اسلام و مسائل گوناگون، می‌پردازد.

 • کتاب دیدم که جانم می رود

  کتاب دیدم که جانم می رود

  کتاب دیدم که جانم می رود پر است از داستان های شیرین و سراسر عشق و دوستی میان حمید و مصطفی، از زمان بحث و جدل با منافقین توی چادر جلوی دانشگاه تهران تا گرفتن اجازه از خانواده برای رفتن به جبهه،استرس های روز اول اعزام تا خاطرات همسنگر شدن این دو نفر در گیلان غرب...

 • کتاب زرد و صورتی

  کتاب زرد و صورتی

  در كتاب" زرد و صورتي "با دو آدم كه نماينده دو طرز تفكرند، روبه روييم .آدمك زرد فكر مي كند، شك مي كند و آفرينش موجودات را بنا بر حساب شانس و تصادف وزاييده همان اتفاق و شانس مي داند .آدمك صورتي ذهنش براي لحظاتي در گير سوالات آدمك زرد مي شود اما آرام ومنطقي ست و بنا بر حساب منطق و احتمالات نظريه هاي آدمك زرد را مبني بر تصادفي بودن آفرينش رد مي نمايد .

 • طنزی خواندنی به نام غلاغه به خونش نرسید

  طنزی خواندنی به نام غلاغه به خونش نرسید

  این کتاب مجموعه داستان‌های طنز است که در جراید مختلف چاپ و منتشر شده‌اند. این داستان‌ها همگی از لحاظ ادبی و ساختاری شبیه یک‌دیگرند. همگی این داستان‌ها با عباراتی مشابه آغاز و در فضایی مشابه به وقوع می‌پیوندند.

 • آن ها

  آن ها

  «در روزگار شما آن‌هایی است. خود را با آنها همراه کنید. آن‌هایی که چون ابر می‌گذرند.»این مجموعه شامل ۵۱ غزل، با موضوعاتی عارفانه، عاشقانه و نیز چند شعر آئینی است.

 • دفتر شعر جمعه‌ها هنوز خواب می‌بینند

  دفتر شعر جمعه‌ها هنوز خواب می‌بینند

  «جمعه‌ها هنوز خواب می‌بینند» عنوان مجموعه شعری از «سودابه مهیجی» است. ۵۲ غزل از شاعر جوانی که همه سروده‌هایش به مفهوم انتظار می‌پردازد.

 • وقتی کلمات وتصاویر به یکسانی سخن بگویند

  وقتی کلمات وتصاویر به یکسانی سخن بگویند

  «کتاب «نیم من بوق» برگرفته از افسانه‌های کهن ایران است. در نگارش این اثر از دو حکایت استفاده شده است، یکی رویارویی یک ابله با یک دانشمند و دیگری حکایت منصوربن موسی که به صورت طنزگونه نام خود را «نیم من بوق پشم 15» می‌گذارد.«کتاب «نیم من بوق» برگرفته از افسانه‌های کهن ایران است. در نگارش این اثر از دو حکایت استفاده شده است، یکی رویارویی یک ابله با یک دانشمند و دیگری حکایت منصوربن موسی که به صورت طنزگونه نام خود را «نیم من بوق پشم 15» می‌گذارد.

 • رمان زمانی برای بزرگ شدن

  رمان زمانی برای بزرگ شدن

  "زمانی برای بزرگ شدن" داستان بلندی است با محوریت دو جنگ؛ یكی جنگی كه در پوسته بیرونی قصه و در جغرافیای متن از ابتدا تا انتها حضوری دائم دارد و دیگری جنگ درونی در لایه های زیرین اثر برای بازپس گرفتن غرور.

 • جزیره بی تربیت ها

  جزیره بی تربیت ها

  شخصيت محوري قصه –پادشاه – به عنوان بي تربيت معرفي مي شوداما گاهي اين شخصيت براي بچه ها ضمن آنكه دافعه ايجاد نمي كند، بلكه كاربرد برخي تكيه كلام ها و الفاظ و رفتارها مورد توجه آنهاست و به نوعي جاذبه تبديل مي شود.

 • ماجرای ترور امام رضا در رمان اعترافات غلامان

  ماجرای ترور امام رضا در رمان اعترافات غلامان

  اعترافات غلامان مجموعه اپيزودهايي ست كه همراه با تخيل و توصيف هاي دلكش نويسنده پرداخته شده يا پرده اي از تاريخ را مقابل نگاهمان بياويزد كه تمام مظلوميت و معصوميت را مقابل تمام ظلم نشان بدهدآنگونه كه تماشاگر تاريخ خود گواهي بدهد بر حقيقت تاريخ و حضور همواره امام در دلها!

 • محرمانه با همسران (کتابی که زوج‌های جوان باید پیش از ازدواج بخوانند)

  محرمانه با همسران (کتابی که زوج‌های جوان باید پیش از ازدواج بخوانند)

  محرمانه با همسران یک سری حرف ها و آموزه های درگوشی با زوجین بر اساس آیات و روایات، پیرامون مهارت های جنسی و زناشویی می باشد که تا به حال توجه لازم به آن نشده است .