معرفی کتاب
 • مفاتیح الحیاة؛ جلد دوم مفاتیح الجنان

  مفاتیح الحیاة؛ جلد دوم مفاتیح الجنان

  کتاب حاضر (کلیدهای زندگی) یا همان جلد دوم مفاتیح الجنان، با تکیه بر آیات و روایات مربوط به روش‌های زندگی و معاشرت‌های اجتماعی و مسائل مربوط به جامعه اسلامی، کلید زندگی سالم اسلامی را ارئه می‌کند.

 • ولایت فقیه از دیرباز تا امروز

  ولایت فقیه از دیرباز تا امروز

  کتاب ولایت فقیه از دیرباز تا امروز بر آن است که به اثبات این مسأله بپردازد که اندیشه ولایت فقیه، سبقه‌ی تاریخی طولانی داشته و این مسأله در کتب فقهای شیعه در طول تاریخ مطرح بوده است.این کتاب پاسخی است در برابرسخن کسانی که مسأله ولایت فقیه را امری نوظهور و تازه معرفی می‌کنند و آن را از ابتکارات امام خمینی(ره) یا نهایتا مرحوم نراقی(ره) می‌داند.

 • کتاب انقلاب اسلامی، بازگشت به عهد قدسی

  کتاب انقلاب اسلامی، بازگشت به عهد قدسی

  کتاب انقلاب اسلامی، بازگشت به عهد قدسی بر آن است که کمی درباره ماهیت انقلاب اسلامی سخن بگوید، بنابراین رویکرد مؤلف در این کتاب آن است که انقلاب اسلامی را به عنوان عهد قدسی در برابر تمدن غرب که نماد مادی گرایی به حساب می‌آید، قرار دهد و ...

 • دو دهه واپسین حکومت پهلوی

  دو دهه واپسین حکومت پهلوی

  کتاب «دو دهه واپسین حکومت پهلوی»در راستای بررسی دو دهه نگاشته شده که نویسنده در این کتاب با مراجعه به منابع معتبر تاریخی و اسناد بجا مانده از حکومت پهلوی تاریخ آن زمان را به رشته تحریر در آورده است.

 • انتظار عامیانه-عالمانه-عارفانه

  انتظار عامیانه-عالمانه-عارفانه

  كتاب «انتظارعامیانه-عالمانه-عارفانه» به بررسی مفهوم انتظار، با سه رویکرد متفاوت نگاه عامیانه، نگاه عالمانه، نگاه عارفانه پرداخته و با هدف تبیین جامع از مساله انتظار تألیف گردیده و همچنین رویکرد این کتاب رویکردی حکمی، کلامی، فلسفی و جامعه‌شناختی است.

 • چهل تدبیر؛ مروری بر مقاطع بحرانی تاریخ جمهوری اسلامی ایران

  چهل تدبیر؛ مروری بر مقاطع بحرانی تاریخ جمهوری اسلامی ایران

  این مجموعه به مهم‌ترین وقایع تاریخ جمهوری اسلامی ایران از سال‌های ابتدایی انقلاب اسلامی تا شاه رگ اصلی انقلاب اسلامی در سال‌های اخیر یعنی پرونده هسته‌ای اختصاص دارد.

 • دادگستر جهان؛ مباحثی در باب مهدویت

  دادگستر جهان؛ مباحثی در باب مهدویت

  کتاب دادگستر جهان با تکیه بر منابع شیعه و سنی به بسیاری از مسایلی مانند طول عمر حضرت، علت غیبت، وظیفه مسلمانان در عصر غیبت، انقلاب جهانی، فواید غیبت و... که ذهن مردم به ویژه قشر جوان و تحصیل کرده را به خود مشغول کرده، پاسخ می‌دهد.

 • رمان فصل کبوتر

  رمان فصل کبوتر

  کتاب حاضر؛ رمانی اجتماعی در مورد فضای پیش از انقلاب است که شخصیت های اصلی آن مبارزان قبل از انقلاب در سالهای 55 -56 و انواع روشهای مبارزه آنها علیه رژیم شاه است.

 • روایت انقلاب اسلامی ویژه نوجوانان

  روایت انقلاب اسلامی ویژه نوجوانان

  امام بدون امت و پیرو، هرگز به سر منزل مقصود نمی‌رسد حتی ائمه اطهار معصومین(ع) آنجا که شرایط همراهی امت با آنان فراهم نشد موفق به تشکیل حکومت اسلامی و سرنگونی حاکمان نشدند...

 • ترجمه کتاب اقبال الاعمال از مفصل‌ترین کتب ادعیه

  ترجمه کتاب اقبال الاعمال از مفصل‌ترین کتب ادعیه

  این کتاب از مفصل‌ترین کتب ادعیه و از معتبرترین آنهاست که همواره مورد عنایت و سفارش بزرگان دین بوده و هست. بیشتر ادعیه ای که در سایر کتب مانند مفاتیح الجنان وجود دارد، برگرفته از کتاب اقبال است.

 • راهکارهای تقویت انگیزه و نشاط

  راهکارهای تقویت انگیزه و نشاط

  كتاب حاضر در بردارنده 110 راهكاركليدي براي ايجاد و تقويت انگيزه و نشاط در زمينه‌هاي مختلف ديني، اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي و سياسي است که همه افراد جامعه به راحتی می‌توانند با به کار بستن آن به انگیزه قوی و نشاط در کار و زندگی دست یابند.

 • سیمای آفتاب؛ خاطرات ناب از زندگانی الهی، سیاسی امام خمینی(ره)

  سیمای آفتاب؛ خاطرات ناب از زندگانی الهی، سیاسی امام خمینی(ره)

  این کتاب که در بردارنده خاطرات ناب از زندگانی الهی، سیاسی امام خمینی(ره) است، در چهار فصل تنظیم شده که در فصل اول با عنوان امام از نگاه نزدیکان و بستگان 78 خاطره از زندگی ایشان را نگارنده ذکر کرده است.

 • دانش‌نامه احادیث پزشکی

  دانش‌نامه احادیث پزشکی

  این مجموعه در راستای جمع آوری احاديثي درباره بهداشت و درمان بيماري‌هاي جسمي تدوین گردیده و شامل آن دسته از احادیثی است که از زبان پیامبر(ص) و امامان معصوم(ع) درباره طب و طبابت، بیماری‌های جسمانی و راه علاج آن‌ها و نیز لزوم رعایت آداب ظاهری مربوط به بدن، بیان شده است.

 • دهه سرنوشت ساز

  دهه سرنوشت ساز

  امام خمینی (ره) تصمیم گرفته بود که بعد سال‌ها دوری از وطن به ایران باز گردد که در 12 بهمن اتفاق تاریخی روی داد و امام بعد از سال‌ها وارد فرودگاه مهر آباد شد و بعد از 10 روز اتفاقات مختلف در نهایت 22 بهمن 1357 انقلاب رسما به پیروزی رسید و نظام پهلوی سقوط کرد.

 • رمان شاهنشاه در کوچه دل‌گشا

  رمان شاهنشاه در کوچه دل‌گشا

  کتاب حاضر، داستان طنزى درباره روابط پنهانى رضاخان با اشخاص متعدد و کشورهاى دیگر است.

 • کتاب 365 قصه به زبان حیوانات

  کتاب 365 قصه به زبان حیوانات

  کتاب 365 قصه به زبان حیوانات به منظور تعلیم و تربیت کودکان و نوجوانان در زبان قصه تالیف شده اما باید توجه داشت قصه‌ها و افسانه‌ها باید حامل نکات اخلاقی و آموزنده باشند. از جمله مهربانی، عدالت، دوری از بخل،حسدو...

 • اخلاق در خانواده

  اخلاق در خانواده

  آنچه در این کتاب می‌خوانید، نوار پیاده شده دروس اخلاق حضرت آیه الله مظاهری در ماه رمضان در سال های 1368 و 1369 شمسی است، به همین دلیل سبک نگارش به گونه‌ای است که خواننده، هنگام مطالعه، احساس خستگی نمی‌کند.

 • تشریح بخشی از فساد در رژیم پهلوی دوم

  تشریح بخشی از فساد در رژیم پهلوی دوم

  کتاب فساد در رژیم پهلوی دوم تلاش کرده با بهره‌گیری از کتاب‌های خاطرات در باریان، اسناد و مدارک به دست آمده از دوران حکومت پهلوی دوم، مفاسد این دوره را بررسی کند.

 • تاریخ تحولات سیاسی ایران

  تاریخ تحولات سیاسی ایران

  کتاب تاریخ تحولات سیاسی ایران،در برگیرنده‌ی مباحثی در زمینه‌ی تاریخ تحولات سیاسی ایران طی پانزده قرن دوران اسلامی است.

 • رمان تفنگ پدر بر بام های تهران

  رمان تفنگ پدر بر بام های تهران

  رمان «تفنگ پدر بر بام های تهران»نوشته حسن بهرامی درباره روزهای خاطره انگیز انقلاب اسلامی ایران است که مبارزات انقلابی مردم ایران را روایت می‌کند که خواندن این کتاب برای آن گروه از خوانندگان ادبیات معاصر که به مطالعه آثاری داستانی با موضوع انقلاب اسلامی ایران علاقه‌مند هستند خالی از لطف نیست.